Wyjazdy integracyjne, szkolenia pracownicze – wynajem autokarów

 • Wyjazdy integracyjne, szkolenia pracownicze – wynajem autokarów

  Wyjazdy integracyjne, szkolenia pracownicze – wynajem autokarów

  Szkolenia pracownicze to nieodłączny element profesjonalnych firm, czy zakładów pracy. Szkolenie jednak może być połączone z wyjazdem integracyjnym dla pracowników, co z pewnością zwróci się ze zdwojoną siłą w postaci zwiększonych efektów pracy przedsiębiorstwa. Wyjazdy integracyjne z reguły są połączone ze szkoleniami kadry pracowniczej, a po zrealizowaniu odpowiednio ułożonych bloków dydaktyczno-szkoleniowych przychodzi czas zabawę, a to jest na integrację grupy. W ramach programu integracyjnego oferujemy naszym klientom różnego rodzaju atrakcje, m.in. kulig, grill i ognisko, piknik firmowy, paintball, gry i zabawy w terenie, jazda na quad’ach, jazda konna, dyskoteki itp.

  Współpracujemy z wieloma centrami szkoleniowymi, do których przewozimy pracowników z różnych firm. Polecamy w szczególności Hotel & Spa Młyn Jacka **** , który znajduje się zaledwie 55 km od Krakowa (ok. 1 godzina drogi autokarem). Obiekt oferuje nie tylko luksusowe pokoje, ale także posiada dużą salę konferencyjną, jak również centrum odnowy biologicznej SPA. Już wiele firm wybrało właśnie Hotel & Spa Młyn Jacka **** jako miejsce na organizację szkolenia połączonego z wyjazdem integracyjnym dla swoich pracowników. Zapraszamy i Państwa. Poniżej wybrane zdjęcia z jednego z wielu przewozów pracowników na szkolenie do Hotelu & Spa Młyn Jacka **** .

  Dlaczego warto wybrać Nas? Świadczymy usługi transportowe już od 2006 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz miliony przejechanych kilometrów, a także pasażerowie z różnych krajów sprawili, iż wiemy jak zrealizować usługę, abyście Państwo byli zadowoleni w każdym calu. Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie, jesteśmy elastyczni i spełniamy Państwa najskrytsze fantazje związane z wynajmem autokaru. Zdajemy sobie sprawę, że Państwa gośćmi mogą być obcokrajowcy. Nasza kadra jest do tego celu odpowiednio przeszkolona i na każdy tego typu transfer wysyłani są kierowcy władającymi następującymi językami:

  ComfortClass - wynajem busów Kraków angielski,

  niemiecki,

  rosyjski,

  włoski,

  W przypadku, kiedy opiekun grupy z jakichś przyczyn nie przebywa w danej chwili w autokarze, możecie być Państwo spokojni, że wszelkie prośby ze strony obcojęzycznych pasażerów będą zrealizowane przez samego kierowcę.

  Jeżeli szukacie Państwo odpowiedniego i godnego partnera, który zrealizuje przewóz osób na szkolenie pracownicze, wyjazd integracyjny czy innego typu event, firma ComfortClass spełni Państwa oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu: +48 500 824 174 , +48 501 767 620 , a nasi doradcy nie tylko przygotują ofertę cenową, ale także podpowiedzą i przekażą cenne uwagi, które może pomogą jeszcze lepiej zorganizować całe przedsięwzięcie. W przypadku, gdy zlecenie wymaga opisu, zapraszamy na podstronę Kontakt, gdzie znajdziecie Państwo specjalnego do tego przeznaczony formularz kontaktowy.

  Leave a comment

  Required fields are marked *