Puste Przejazdy

PUSTE PRZEJAZDY, WOLNE PRZEBIEGI

Z reguły autokary podróżują wraz z pasażerami. Zostają z turystami na miejscu i wracają z nimi po kilku dniach do miejsca rozpoczęcia podróży. Raz na jakiś czas zdarza się, że nasze autokary wykonują tylko przewozy osób w jedną stronę. Droga powrotna odbywa się na zasadzie pustego przejazdu. Wystarczy, że punkt początkowy drogi powrotnej pokryje się mniej więcej z Państwa miejscem rozpoczęcia podróży, a zapłacicie Państwo nawet do 50% mniej za wynajem autokaru.

SPRAWDŹ NASZE WOLNE PRZEBIEGI

JAK TO DZIAŁA? CZYLI KRÓTKIE HOW-TO

Pusty przejazd, ta forma transportu osób, została przygotowana z myślą o klientach, do których uśmiech się los, a zbieg okoliczności powoduje, że można przy okazji jeszcze zaoszczędzić. W celu zrozumienia idei wolnych przebiegów, zobrazujemy to na poniższym schemacie.

(Poniższy schemat jest tylko i wyłącznie przykładowy i ma charakter podglądowy.)

Autokar ComfortClass wyrusza z wycieczką na zieloną szkołę z Katowic do Sianożęt w województwie zachodniopomorskim. Jednakże młodzież szkolna będzie tam przebywać 14 dni. Autokar ComfortClass wraca wówczas na pusto do jednej z baz: Katowice, Kielce, Kraków.

Pusty przejazd wolny przebieg wynajem autokaru
Pusty przejazd wolny przebieg wynajem autokaru
Pusty przejazd wolny przebieg wynajem autokaru

Z poniższej tabelki dowiadują się Państwo, że nasza firma wykonuje pusty przejazd z Sianożęt do Kielc. Za 2 dni kończy się turnus Państwa grupy młodzieży szkolnej, którzy spędzają czas w miejscowości Jastrzębia Góra, a którzy to pierwotnie wyjechali do Jastrzębiej Góry z Warszawy. Wówczas kontaktujecie się Państwo z naszymi dyspozytorami celem rezerwacji wolnego przebiegu autokaru z miejscowości Jastrzębia Góra do Warszawa.

Autobus ComfortClass już z Państwa grupą pasażerów wyrusza z Jastrzębiej Góry do Warszawy. O powrót autokaru z Warszawy do przykładowo Kielc (baza ComfortClass) już Państwo nie musicie się martwić, gdyż dla Państwa kurs kończy się w Warszawie.

KORZYŚCI, CZYLI CO PAŃSTWO ZYSKUJECIE…

  • cena – w niektórych przypadkach jest możliwość zapłaty nawet 25% ceny, którą musielibyście Państwo zapłacić za „ściągnięcie” autokaru z Warszawy do Jastrzębiej Góry oraz drogę powrotną do Warszawy. W przypadku wolnego przejazdu nie doliczamy Państwu żadnych opłat związanych z dojazdem od miejsca zakończenia naszego wcześniejszego przejazdu, do miejsca początkowego Państwa kursu. Jeżeli Państwa przejazd odbywać się będzie przykładowo dopiero za 2 dni, wówczas nadal opłacalny jest dla Państwa nasz pusty przejazd, gdyż w tym wariancie opłacany jest tylko i wyłącznie sam kierowca, również bez doliczania dojazdu autokaru do Państwa.
  • czas – dzięki tabelce wolnych przebiegów naszych autokarów możecie Państwo w ostatniej chwili zdecydować się na naszą ofertę pustych przejazdów. Jest to szczególnie korzystne, kiedy Państwa pierwotny przewoźnik zawiódł i nie jest w stanie odwieźć młodzieży do domu (np. awaria autokaru). W przypadku rezerwacji pustego przejazdu z wyprzedzeniem istnieje możliwość negocjacji ceny na jeszcze korzystniejszą.
  • pojemność – dzięki temu, że z góry wiecie Państwo, jak duży autokar podróżuje do jakiej miejscowości, również w ostatniej chwili bez konieczności powiadomienia dyspozytorni ComfortClass, możecie Państwo zwiększać liczbę pasażerów do granicy pojemności autokaru. W przypadku rezerwacji wolnego przebiegu autokaru 52 osobowego, a zabraniu 30 osobowej grupy młodzieży z Jastrzębiej Góry do Warszawy, bez dodatkowych formalności możecie Państwo zdecydować przykładowo o zabraniu dodatkowej grupy z innej miejscowości na trasie, gdzie liczba pasażerów naturalnie nie przekroczy 52 osób.

WYSZUKAJ WOLNY PRZEBIEG I ZAREZERWUJ…

Poniżej przedstawiamy listę aktualnych wolnych przebiegów naszych autokarów. Informujemy, że poniższa lista aktualizowana jest co 24 godziny. W celu upewnienia się, czy dany pusty przebieg nie został już zarezerwowany prosimy o kontakt z naszą dyspozytornią:

Dyspozytor 1: tel.: +48 500 824 174, Dyspozytor 2: tel.: +48 501 767 620

Powyższe numery telefonów czynne całą dobę, 365 dni w roku.

Puste przejazdy rabaty dla biur podróży

WOLNE PRZEBIEGI
Lp. Data Miasto z: Miasto przez: Miasto do: Pojemność autokaru

LEGENDA:

  • data: oznacza dzień wyjazdu autokaru ComfortClass z końcowego punktu dla przejazdu w jedną stronę, dla Państwa oznaczać może zaś termin początku Państwa podróży.
  • miasto z: oznacza koniec kursu ComfortClass, jeżeli nasza firma kończy zgodnie z wyżej opisanym przykładem w Sianożętach, na własną rękę sprawdzacie Państwo, jak daleko znajduje się miejscowość początkowa Państwa przejazdu,
  • miasto przez: orientacyjna miejscowość, przez którą kierować się ma domyślnie autobus – oczywiście Państwo decydujecie, jaką drogą chcecie podróżować i naturalnie istnieje możliwość zmiany trasy nawet na etapie rozpoczętego pustego przejazdu,
  • miasto do: nazwa miejscowości, do której podróżuje autokar w ramach pierwotnie ustalonego wolnego przebiegu, jednakże tu również istnieje możliwość zmiany miejscowości: to Państwo decydują, gdzie dowozimy pasażerów.

W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą i zapraszamy do Kontaktu.