Licencjonowany przewóz osób na terenie Kraju i Unii Europejskiej
PRACA

ZATRUDNIMY KIEROWCĘ KAT. D

Scania Irizar PB 15.37 ComfortClass Kraków

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko kierowcy autokaru turystycznego.

OPIS STANOWISKA

  • kierowanie autokarem turystycznym na trasach krajowych, jak również zagranicznych,
  • współpraca z dyspozytorami ComfortClass w zakresie zlecanych tras przejazdów,
  • współpraca z przewodnikami turystycznymi, pilotami wycieczek oraz organizatorami przewozów autokarowych,
  • analiza zlecanych tras.

WYMAGANIA

  • prawo jazdy kategorii D od minimum 8 lat,
  • kategoria E będzie dodatkowym atutem,
  • ważna karta kierowcy,
  • zaświadczenie o kursie na przewóz osób (wbity kod 95 do prawa jazdy),
  • niekaralność,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
  • Poszukiwany kierowca autobusu kat. D

  • znajomość drugiego języka na poziomie komunikatywnym z następujących: niemiecki, francuski, włoski, hiszpański lub norweski,
  • dyspozycyjność,
  • dobra znajomość topografii Polski,
  • podstawowa znajomość topografii Europy,
  • biegłe posługiwanie się komputerem, szczególnie w zakresie map drogowych,
  • wysoka kultura osobista,
  • prezencja,
  • kreatywność.

OFERUJEMY

    Zatrudnimy kierowcę autokaru kat. D

  • stabilność zatrudnienia,
  • stałe wysokie wynagrodzenie (podstawa) + dodatki za nadgodziny,
  • zwroty kosztów dojazdów,
  • w przypadku dobrych wyników pracy dodatkowe świadczenia pracownicze,
  • ciekawą pracę w najszybciej rozwijającej się obecnie gałęzi działalności biznesowej,
  • nieustanne szkolenia pracownicze zgodne z pełnionymi obowiązkami na danym stanowisku,
  • wysoki standard warunków pracy.

Zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt z adresem: transport@comfortclass.pl wysyłając stosowne CV (wraz ze zdjęciem) oraz list motywacyjny. W tytule listu prosimy o umieszczenie : PRACA KIEROWCA KAT. D, a w treści o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji (Ustawa z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883)”. Dodatkowo prosimy w e-mailu załączyć telefon komórkowy. Najciekawsze CV oraz najbardziej interesujący kandydaci spotkają się z odpowiedzią i propozycją spotkania, jak również jazdy testowej.

K
o
n
t
a
k
t

CZYNNE 24H

Dowiedz się więcej:

+48 501767620

+48 500824174

Napisz do nas:

info@comfortclass.pl

transport@comfortclass.pl