Ubezpieczenia

UBEZPIECZENIE AUTOKARÓW i BUSÓW, OCHRONA PASAŻERÓW

Szanowni Państwo,

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest bezpieczeństwo podczas długodystansowych podróży, dlatego też jako rzetelny partner w biznesie firma ComfortClass współpracując z największymi i sprawdzonymi towarzystwami ubezpieczeniowymi zapewnia Państwu ubezpieczenie nie tylko od zdarzeń losowych, ale troszczymy się również o Państwa w przypadku usterek autokarów uniemożliwiających kontynuowanie dalszej podróży. Poniżej 2 rodzaje sytuacji objętych ubezpieczeniem ze strony ComfortClass.

UBEZPIECZENIE NNW

Wybierając sprawdzonego przewoźnika autokarowego ComfortClass macie Państwo pewność, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Los czasami płata figle i na nieprzewidziane sytuacje niestety nikt nie ma wpływu. Z myślą o Państwa bezpieczeństwie informujemy, iż każdy pasażer podróżujący autokarem ComfortClass jest ubezpieczony od następstw nieszczęśliwych wypadków. Ubezpieczenie obejmuje zdarzenia losowe podczas wsiadania oraz wysiadania z autobusu, a także na jego pokładzie. Suma gwarancyjna ubezpieczenia NNW dla każdego pasażera wynosi: 50 000 zł.

Wynajem autokarów busów Katowice Kielce
Wynajem autokaru busa Kraków Katowice

AUTOKAR ZASTĘPCZY

ComfortClass to profesjonalny wynajem autokarów. Za profesjonalizmem jednak musi iść w parze odpowiedzialność. W przypadku awarii autokaru oraz braku możliwości usunięcia usterki podczas podróży (np. na drodze, czy też w pobliskim serwisie), a także w przypadku braku dostępnych na daną chwilę wolnych autobusów w jednej z trzech baz naszej firmy, ComfortClass podstawia na miejsce autokar zastępczy o takim samym standardzie oraz pojemności. Posiadamy wykupione ubezpieczenie, które gwarantuje Państwu, że nawet w przypadku awarii naszego autokaru, Państwa podróż będzie kontynuowana aż do celu podstawionym przez nas zastępczym pojazdem.

W razie wątpliwości lub dodatkowych pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego: +48 500 824 174 lub +48 501 767 620.