Close
Licencjonowany przewóz osób na terenie Kraju i Unii Europejskiej
UBEZPIECZENIA

UBEZPIECZENIE AUTOKARÓW i BUSÓW,
OCHRONA PASAŻERÓW


Szanowni Państwo,

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest bezpieczeństwo podczas długodystansowych podróży, dlatego też jako rzetelny partner w biznesie firma ComfortClass współpracując z największymi i sprawdzonymi towarzystwami ubezpieczeniowymi zapewnia Państwu ubezpieczenie nie tylko od zdarzeń losowych, ale troszczymy się również o Państwa w przypadku usterek autokarów uniemożliwiających kontynuowanie dalszej podróży. Poniżej 2 rodzaje sytuacji objętych ubezpieczeniem ze strony ComfortClass.


UBEZPIECZENIE NNW


Wynajem autokarów busów Katowice KielceWybierając sprawdzonego przewoźnika autokarowego ComfortClass macie Państwo pewność, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Los czasami płata figle i na nieprzewidziane sytuacje niestety nikt nie ma wpływu. Z myślą o Państwa bezpieczeństwie informujemy, iż każdy pasażer podróżujący autokarem ComfortClass jest ubezpieczony od następstw nieszczęśliwych wypadków. Ubezpieczenie obejmuje zdarzenia losowe podczas wsiadania oraz wysiadania z autobusu, a także na jego pokładzie. Suma gwarancyjna ubezpieczenia NNW dla każdego pasażera wynosi: 50 000 zł.


AUTOKAR ZASTĘPCZY


Wynajem autokaru busa Kraków KatowiceComfortClass to profesjonalny wynajem autokarów. Za profesjonalizmem jednak musi iść w parze odpowiedzialność. W przypadku awarii autokaru oraz braku możliwości usunięcia usterki podczas podróży (np. na drodze, czy też w pobliskim serwisie), a także w przypadku braku dostępnych na daną chwilę wolnych autobusów w jednej z trzech baz naszej firmy, ComfortClass podstawia na miejsce autokar zastępczy o takim samym standardzie oraz pojemności. Posiadamy wykupione ubezpieczenie, które gwarantuje Państwu, że nawet w przypadku awarii naszego autokaru, Państwa podróż będzie kontynuowana aż do celu podstawionym przez nas zastępczym pojazdem.

W razie wątpliwości lub dodatkowych pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego:  +48 500 824 174 lub  +48 501 767 620.

K
o
n
t
a
k
t

CZYNNE 24H

Dowiedz się więcej:

+48 501767620

+48 500824174

Napisz do nas:

info@comfortclass.pl

transport@comfortclass.pl