Referencje

Do każdego kursu podchodzimy indywidualnie. Do każdej trasy przygotowujemy się oddzielnie. Każdy kurs realizowany jest zgodnie z życzeniem i ze specyfikacją techniczną przejazdu. Klienci to doceniają i zauważają. Poniżej przedstawiamy referencje wybranych klientów.

Nasi klienci to przedstawiciele różnych branż. Do naszych stałych klientów należą przede wszystkim biura podróży i touroperatorzy. Realizacja przejazdu autokarem jest planowana z wyprzedzeniem. Dobieramy odpowiedni autokar i załogę dopasowaną do konkretnej trasy uwzględniając znajomość języków. Przewóz osób prowadzimy zgodnie z założonym planem. Współpracujemy również z firmami i korporacjami realizując wyjazdy integracyjne lub szkolenia. Szczególnie interesuje ich nasza komfortowa flota oraz elastyczność w dopasowaniu oferty przewozu. Kierujemy naszą propozycję współpracy do jednostek oświatowych (przedszkola, szkoły, gimnazja, licea, uniwersytety) kierujących się przy wyborze przewoźnika bezpieczeństwem i korzystną ceną. Kooperujemy również z klubami sportowymi. Wybierają przewóz autokarem z dużym lukiem bagażowym lub przyczepką, które pomieszczą wszystkie bagaże. Nasza oferta zaspokoi także potrzeby klientów firm eventowych często wymagających indywidualnego podejścia i zmian trasy.

Teraz czekamy na Twój kurs i głęboko wierzymy, że dołączysz do grona zadowolonych klientów firmy przewozowej ComfortClass.

Uniwersytet-Jagielloński
referencje_Rafał_Rec
referencje_Przedszkole_Bajeczna_Kraina
referencje_ks._Bartosz_Kornatowski
referencje_Krakowski_Klub_Tenisowy
referencje_Jet
referencje_eSourcing_Foresight
referencje
ON-TARGET
LUBAR-S.A.
Like_Travel_Sławomir_Łatka