Certyfikaty

LICENCJE I ZEZWOLENIA

Comfortclass jest certyfikowanym i licencjonowanym przewoźnikiem. Posiadamy krajowe zezwolenie pozwalającą nam realizować przewóz osób bez ograniczenia na liczbę pasażerów oraz ich wiek. Zezwolenie numer: 007708 umożliwia realizacje przejazdów autobusem, autokarem oraz busem mniejszych grup (szkolenia, transfery na lotnisko, wieczór panieński, wieczór kawalerski, spotkania biznesowe) oraz większych (wycieczki, wesela, śluby). We flocie posiadamy zarówno duże autobusy 67 i 51 osobowe, jak i mniejsze 22 i 19 osobowe.

Nasze doświadczenie w realizacji przewozów autokarowych pozwala na przewóz klientów i ich obsługę na najwyższym poziomie. Stale powiększana i modernizowana flota pozwala na bezpieczny przejazd w komfortowych warunkach. Naszą domeną przy każdy przejeździe busem, autobusem czy autokarem jest dbałość o klienta. Staramy się dopasowywać do wszystkich potrzeb. Przewóz osób na terenie Polski oraz poza jej granica realizujemy autobusami luksusowych marek MERCEDES-BENZ SPRINTER oraz SCANIA.

Licencja o numerze OU-004877 dotycząca międzynarodowego autobusowego i autokarowego przewozu osób zezwala nam na realizację organizację przejazdu na terenie całej Unii Europejskiej. Jako przewoźnik jesteśmy w stanie zrealizować przejazd nie tylko na terenie kraju ale i przewozy zagraniczne. Współpracujemy z biurami podróży, touroperatorami, szkołami, jednostkami oświaty, fundacjami. Realizowaliśmy w ramach naszej licencji międzynarodowej przejazdy w każdy zakątek Europy.

LICENCJA MIĘDZYNARODOWA

Licencja międzynarodowa

ZEZWOLENIE KRAJOWE

Zezwolenie krajowe