O Nas

COMFORTCLASS, czyli trochę o nas…

Firma ComfortClass powstała w 2006 roku. Jej celem było, jest i będzie spełnianie oczekiwań pasażerów w przewozach okazjonalnych i kabotażowych. U nas nie ma rozkładów jazdy, nie ma przystanków czy sztywnych cen. To Państwo wybieracie termin wyjazdu, trasę, przystanki – Państwo decydujecie o wszystkim, od A do Z, a my spełniamy Państwa oczekiwania i dowozimy bezpiecznie i komfortowo do celu. Jeździmy na terenie całej Unii Europejskiej wraz z Chorwacją, Norwegią oraz Szwajcarią. Posiadamy aktualne zezwolenia oraz licencje: numer zezwolenia: 007708 numer licencji: OU-004877 .

Wynajem autokarów busów Katowice Kielce

O PRZEWOZACH

Oferujemy wynajem autobusów, autokarów oraz busów na różnego rodzaju przewozy. W portfolio autokary 68, 52, 50 i 22 osobowe. Na specjalnie życzenie istnieje także możliwość podstawienia auta osobowego z liczbą miejsc 4. Wykonujemy przewozy gości weselnych na śluby i wesela, szkolenia pracowniczewycieczki szkolne, wycieczki prywatne oraz objazdowe, wyjazdy integracyjne, imprezy studenckie i inne wyjazdy okolicznościowe. Współpracujemy także z biurami podróżytouroperatorami, incoming tour operators, przedszkolami, szkołami podstawowymi, gimnazjamiliceami, uniwersytetamiklubami sportowymi oraz szkołami tańca.

Wynajem autokarów biura podróży

NASZA FLOTA

Przewóz ludzi to nie transport złomu, czy piasku. To odpowiedzialność na każdym kroku. Stawiamy bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Nasze autobusy to 3-8 letnie pojazdy, które regularnie przechodzą przeglądy technicznepo każdych przebytych 1000 kmAutokary ComfortClass posiadają zawsze ważne badania techniczne oraz obowiązkowe polisy ubezpieczeniowe OC. W naszej flocie oferujemy autobusy marki Scania (Scania Irizar PB 68 i 50 osobowe oraz Scania Irizar New Century 52 osobowe) oraz mniejsze autokary Mercedes-Benz (Sprinter 22 osobowe).

Stawiamy na najwyższy poziom wyposażenia:

Wyposażenie autokarów busów ComfortClass

Jak komfort to i wyposażenie – nasze autokary wyposażone są nielimitowany internet Wi-FiTV + DVDregulowane i rozsuwane fotele, regulowane podłokietniki i podnóżki, bezwładnościowe pasy bezpieczeństwaoświetlenie sufitowe dzienne i nocne, oświetlenie podłogowe, indywidualne nagłośnienie, WCbarki (ekspresy do kawyi herbaty), klimatyzację, ogrzewanie sufitowe i podłogowe.

SCANIA IRIZAR I6S 12.37
SCANIA IRIZAR PB 15.37
SCANIA IRIZAR PB 15.37
SCANIA IRIZAR PB 12.35
SCANIA IRIZAR NEW CENTURY
MERCEDES-BENZ SPRINTER 516

KADRA

Nasi kierowcy to wykwalifikowany personel posiadający z reguły wszystkie kategorie prawa jazdy. To godni zaufania ludzie dysponujący głębokim doświadczeniem zwłaszcza w prowadzeniu ciężkich pojazdów, a w szczególności autobusów. Kierowcy ComfortClass przechodzą regularne badania lekarskie, co pozwala wykluczyć prawdopodobieństwo błędu kierowcy podczas jazdy. Dbamy o zadowolenie klienta, dlatego szczególnie na zagraniczne trasy wysyłani są kierowcy, którzy znają języki obce. Do wyboru kierowcy władającymi następującymi językami:

Multilingwistyczny kierowca ComfortClassangielski,

Multilingwistyczny kierowca ComfortClassniemiecki,

Multilingwistyczny kierowca ComfortClassrosyjski,

Multilingwistyczny kierowca ComfortClasswłoski.