Nowy autokar we flocie – mega pojemny 69 + 1 + 1 / 2013 r. / EURO 5

 • Nowy autokar we flocie – mega pojemny 69 + 1 + 1 / 2013 r. / EURO 5

  Nowy autokar we flocie – mega pojemny 69 + 1 + 1 / 2013 r. / EURO 5

  Na wstępie …


  Miło jest nam Państwa poinformować, że do naszej floty wszedł kolejny 3-osiowy autokar marki Scania Irizar PB 15.37. Klienci wymagają bardzo pojemnych autokarów, stąd też nasz krok w Państwa stronę – oddajemy do Waszej dyspozycji młodziutki pojazd z 2013 roku o wyjątkowo dużej liczbie pasażerów mogących podróżować komfortowo i bezpiecznie: 69 + 1 + 1. Dbamy również o środowisko, stąd też autokar spełnia europejskie standardy emisji spalin na poziomie EURO 5.

  Trochę o autokarze …


  Scania to szwedzki producent nie tylko autokarów, ale również pojazdów ciężarowych. Wieloletnie doświadczenie spowodowało dojście do perfekcji w produkcji niezawodnych pojazdów, które służą klientom na całym świecie. We współpracy w firmą Irizar – hiszpańskim przedsiębiorstwem z branży motoryzacyjnej zajmującym się produkcją nadwozi autobusowych – powstał autokar Scania Irizar.

  Oznaczenie PB natomiast ma jeszcze wiele dodatkowych cech: seria PB charakteryzuje się przede wszystkim jednymi z najwygodniejszych foteli na rynku autokarowym oraz niebanalnym kształtem nadwozia, który zawsze przyciągał i będzie przyciągał uwagę klientów, czy przechodniów. Prócz prestiżowego wyglądu Irizar doszedł również do perfekcji pod względem produkcji możliwie ergonomicznego i opływowego kształtu karoserii, co przekłada się na niskie zużycie paliwa, a w efekcie finalnym klient jest w stanie zapłacić mniej za przejazd.

  Wyposażenie …


  Podróżując autokarem Scania Irizar PB macie Państwo jedno jak w banku: komfort i jeszcze raz komfort. Niebanalne kształty foteli sprawiają, iż po opuszczeniu ich do pozycji w pół-leżącej można się poczuć faktycznie jak u siebie w pokoju. Dodatkowo wyciszenie wnętrza autokaru sprawia, iż podróż odbywa się bez żadnych zakłóceń, a w godzinach wieczornych i nocnych oko aż samo się zamyka, a organizm „wybiera się do snu”. Prócz odchylanych foteli na wyposażeniu oczywiście funkcja ich rozsuwania, regulowanych podłokietników, dodatkowo na każdym miejscu siedzącym wielopunktowe pasy bezpieczeństwa. Na poprzedzającym fotelu do dyspozycji opuszczane tacki na napoje i posiłki, poniżej siatki bagażowe na drobne przedmioty osobiste, a na samym dole regulowane podnóżki. Z myślą o biurach podróży oraz tour operatorach miejsca siedzące są numerowane, a numeracja znajduje na zewnętrznej stronie sufitowego luku bagażowego. Irizar nie zapomniał o szerokiej gamie oświetlenia autokaru: oświetlenie podłogowe punktowe, nocne lub dzienne (do wyboru) sufitowe, indywidualne punktowe na każdym miejscu siedzącym, dodatkowo oświetlenie miejsca pilota oraz osobno fotela kierowcy, nawet i luki bagażowe również są oświetlone. Na każdym fotelu znajduje się indywidualna kaseta z regulowanym nawiewem oraz przyciskiem SERVICE, który służy do przywołania pilota lub kierowcy w razie potrzeby. Teraz coś poza aspektami foteli i oświetlenia: autokar wyposażony jest w 2 x TV, odtwarzacz DVD, przestronną toaletę, 2 niezależne mikrofony: dla pilota oraz dla kierowcy, lodówkę, nielimitowany internet LTE (WI-Fi), gniazdo 230V. W pojeździe do dyspozycji pasażerów znajduje się barek, w który można zaparzyć kawę czy herbatę (barek obsługuje kierowca na postoju). Irizar nie zapomina też o bezpieczeństwu i wygodach dla kierowcy, tak też na wyposażeniu autokaru jest kamera cofania z 5″ wyświetlaczem, czujniki parkowania umieszczone w tylnym zderzaku, elektrycznie regulowane 3 kurtyny przeciwsłoneczne: 1 z lewej strony z boku oraz 2 czołowe kurtyny na przedniej szybie.

  Podsumowanie …


  Autokar dedykowany jest przede wszystkim dla biur podróży oraz tour operatorów, którzy cenią sobie możliwość wynajmu 1 pojazdu przy możliwie jak największej ilości pasażerów na pokładzie. Idealnie nadaje się na liczne grupy na krótkie oraz długodystansowe wyjazdy. Pojemne zbiorniki paliwa zapewniają płynny przejazd bez konieczności dotankowywania pojazdu, prezentowany autokar posiada bowiem zasięg ok 2700 km na jednym pełnym tankowaniu. Serdecznie zapraszamy do rezerwacji tego prestiżowego autokaru, a jesteśmy przekonani, że Państwa klienci będą w 100% zadowoleni z całokształtu przedsięwzięcia: zarówno z programu wycieczki, jak z autokaru, w którym to spędza się często wiele godzin podczas zagranicznych wojaży.

  W celu rezerwacji autokaru prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta pod numerem: +48 500 824 174 lub +48 501 767 626.

  Leave a comment

  Required fields are marked *