Flota

SCANIA IRIZAR i6s 12.37 / EURO 6 / 52 OSOBOWY

WYPOSAŻENIE
Klimatyzacja, indywidualne nagłośnienie, indywidualne gniazdka zasilające pod każdą parą foteli (230 V + 2 x USB 2,1A), 2 x TV, DVD, Wi-Fi LTE, 3 x mikrofon, WC, barek, lodówka, rozsuwane i odchylane fotele, wielopunktowe pasy bezpieczeństwa, 6 x ISOFIX - uchwyt do montażu fotelika dla dzieci, regulowane podłokietniki, opuszczane podnóżki, siatki bagażowe na fotelach, opuszczane tacki na napoje i posiłki, indywidualne oświetlenie i nawiewy, funkcja SERVICE dla każdego pasażera, indywidualne sufitowe luki bagażowe, elektrycznie otwierane luki bagażowe, elektrycznie opuszczane kurtyny przeciwsłoneczne na przedniej szybie i od strony kierowcy, kamera cofania, czujniki parkowania, asystent pasa ruchu, tempomat aktywny, czujnik kolizji, automatyczne światła led i mijania, czujnik deszczu, 3-cia wycieraczka, podgrzewania przednia szyba, podgrzewane lusterka i lewa boczna szyba kierowcy.

DANE TECHNICZNE
Rok produkcji: 2019, norma emisji spalin: EURO 6, rozkład foteli: 51 + 1 + 1 , długość: 12,2 m, wysokość: 3,99 m.

DODATKOWE INFO
Dbając o naszych klientów prezentujemy Państwu autokary klasy VIP CLASS. Irizar i6s to przedstawiciel klasy PREMIUM ze stajni Scania. Biały kolor karoserii, czarne fotele, czerwone obszycie i wstawki oraz drewniana podłoga sprawiają, że autokar ten spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Sprawdza się nie tylko w wyjazdach biznesowych oraz jako środek transportu dla VIP'ów, ale pojazd ten jest również idealny na długich trasach dając poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Autokar zapewnia dużą przestań w obszernych lukach bagażowych pod pokładem autokaru jak również w sufitowych wewnętrznych indywidualnych lukach bagażowych. Gabaryty pozwalają na sprawne poruszanie się w miejskiej przestrzeni, dają też komfort jazdy na długich i wymagających trasach. Ze względu na spełnianie przez ten model normy spalania EURO 6 jesteśmy w stanie podróżować do wszystkich miast szczególnie tych, w których starsze autokary nie mają prawa wjazdu. Moc silnika 420 KM.

SCANIA IRIZAR PB 15.37 / EURO 5 / 71 OSOBOWY

WYPOSAŻENIE
Klimatyzacja, indywidualne nagłośnienie, 2 x TV, DVD, Wi-Fi LTE, 2 x mikrofon, WC, barek, podajnik na kubki na napoje, lodówka, rozsuwane i odchylane fotele, wielopunktowe pasy bezpieczeństwa, regulowane podłokietniki, opuszczane podnóżki, siatki bagażowe na fotelach, opuszczane tacki na napoje i posiłki, indywidualne oświetlenie i nawiewy, funkcja SERVICE dla każdego pasażera, indywidualne sufitowe luki bagażowe, elektrycznie otwierane luki bagażowe, elektrycznie opuszczane kurtyny przeciwsłoneczne na przedniej szybie i od strony kierowcy, gniazdko 230 V, kamera cofania, czujniki parkowania w tylnym zderzaku.

DANE TECHNICZNE
Rok produkcji: 2013, norma emisji spalin: EURO 5, rozkład foteli: 69+1+1, długość: 15 m, wysokość: 3,99 m.

DODATKOWE INFO
Jako jedyna firma w Polsce dysponujemy tak pojemnym autokarem przy zachowaniu jednego pokładu. To bardzo duży, ale zarazem komfortowy autokar z serii Scania Irizar PB. Jasna zabudowa wnętrza sprawia, że każdy pasażer nawet podczas bardzo długich międzypaństwowych podróży będzie czuł się miło i komfortowo. Scania pomyślała także o bagażach pasażerów. Nasz autokar posiada wysoce niestandardowe pojemne trójdzielne luki bagażowe, które są w stanie pomieścić do 120 walizek podróżnych (tak, testowaliśmy to !). Mimo pokaźnych rozmiarów naszemu autokarowi niestraszne są także wąskie uliczki europejskich miast. Dzięki 3-ciej tylnej skrętnej osi Scania Irizar PB 15.37 świetnie daje sobie radę przy ostrych skrętach. 12-stopniowa skrzynia biegów sprawia, że autokar świetni radzi sobie także na karkołomnych alpejskich wzniesieniach i podjazdach. Wyposażenie autokaru na poziomie klasy premium (autokar VIP). Moc silnika 460 KM.


SCANIA IRIZAR PB 15.37 / EURO 5 / 68 OSOBOWY

WYPOSAŻENIE
Klimatyzacja, indywidualne nagłośnienie, 3 x TV, DVD, Wi-Fi LTE, 2 x mikrofon, WC, barek, lodówka, rozsuwane i odchylane fotele, wielopunktowe pasy bezpieczeństwa, regulowane podłokietniki, opuszczane podnóżki, siatki bagażowe na fotelach, opuszczane tacki na napoje i posiłki, indywidualne oświetlenie i nawiewy, indywidualne sufitowe luki bagażowe, elektrycznie otwierane luki bagażowe, elektrycznie opuszczane kurtyny przeciwsłoneczne na przedniej szybie i od strony kierowcy, gniazdko 230 V, kamera cofania.

DANE TECHNICZNE
Rok produkcji: 2011, norma emisji spalin: EURO 5, rozkład foteli: 67+1+1, długość: 15 m, wysokość: 3,95 m.

DODATKOWE INFO
Scania Irizar PB 15.37 to już autokar o podwyższonym luksusie. Najpojemniejszy w swojej klasie, a przy tym jednopokładowy i wysoce stabilny, jest w stanie pomieścić na pokładzie 68 osób + 1 kierowcę. Specjalnie wyprofilowane fotele sprawiają, że można poczuć się, jak w samolocie. Autobus 3-osiowy, co sprawa, że mimo swoich pokaźnych gabarytów (15 m długości) nawet w trudnych zakamarkach poradzi sobie bez żadnych problemów dzięki skrętnej tylnej osi. Autokar wyposażony od A do Z – to pojazd klasy premium (autokar VIP). Autokar idealny na dalekie, zagraniczne trasy – sprawdzi się również w górach dzięki wysokiej mocy silnika 480 KM.SCANIA IRIZAR PB 12.35 / EURO 5 / 50 OSOBOWY

WYPOSAŻENIE
Klimatyzacja, indywidualne nagłośnienie, 2 x TV, DVD, Wi-Fi LTE, 2 x mikrofon, WC, barek, lodówka, rozsuwane i odchylane fotele, wielopunktowe pasy bezpieczeństwa, regulowane podłokietniki, opuszczane podnóżki, siatki bagażowe na fotelach, opuszczane tacki na napoje i posiłki, indywidualne oświetlenie i nawiewy, indywidualne sufitowe luki bagażowe, elektrycznie otwierane luki bagażowe, elektrycznie opuszczane kurtyny przeciwsłoneczne na przedniej szybie i od strony kierowcy, gniazdko 230 V, kamera cofania.

DANE TECHNICZNE
Rok produkcji: 2011, norma emisji spalin: EURO 5, rozkład foteli: 49+1+1, długość: 12 m, wysokość: 3,7 m.

DODATKOWE INFO
Scania Irizar PB 12.35 to luksusowy autokar sam w sobie. Już po wejściu na pokład widać, że nie jest to zwykły autobus, to coś znacznie więcej. Autokar dzięki dwóm osiom świetnie sprawdza się podczas kameralnych wycieczek po europejskich miastach, jak również idealnie nadaje się na dalekosiężne przejazdy – posiada powiem pojemne luki bagażowe. Autokary klasy VIP – skórzane, czarne fotele nadają mu biznesowy charakter. Moc silnika: 400 KM.


SCANIA IRIZAR NEW CENTURY / EURO 4 / 52 OSOBOWY

WYPOSAŻENIE
Klimatyzacja, indywidualne nagłośnienie, 2 x TV, DVD, Wi-Fi LTE, 2 x mikrofon, WC, barek, lodówka, rozsuwane i odchylane fotele, wielopunktowe pasy bezpieczeństwa, regulowane podłokietniki, opuszczane podnóżki, siatki bagażowe na fotelach, indywidualne oświetlenie i nawiewy, indywidualne sufitowe luki bagażowe, elektrycznie otwierane luki bagażowe, gniazdko 230 V.

DANE TECHNICZNE
Rok produkcji: 2009, norma emisji spalin: EURO 4, rozkład foteli: 51+1+1, długość: 12 m, wysokość: 3,95 m.

DODATKOWE INFO
To co odróżnia nasz autokar na plus na tle innych to ogromne luki bagażowe, które są w stanie pomieścić nawet 80 walizek podróżnych. Luki bagażowe otwierane są zarówno z prawej, jak i z lewej strony. Na życzenie klienta autokar jest w stanie zabrać niestandardowy bagaż. Dzięki regulowanemu zawieszeniu autokar jest w stanie wjechać nawet w najciężej dostępne tereny. Jego uniwersalność sprawia, że idealnie nadaje się zarówno na dalekie zagraniczne podróże, jak również na lokalne wycieczki. Moc silnika: 420 KM.SCANIA IRIZAR NEW CENTURY / EURO 4 / 52 OSOBOWY

WYPOSAŻENIE
Klimatyzacja, indywidualne nagłośnienie, 2 x TV, DVD, Wi-Fi LTE, 2 x mikrofon, WC, barek, lodówka, rozsuwane i odchylane fotele, wielopunktowe pasy bezpieczeństwa, regulowane podłokietniki, opuszczane podnóżki, siatki bagażowe na fotelach, indywidualne oświetlenie i nawiewy, indywidualne sufitowe luki bagażowe, elektrycznie otwierane luki bagażowe, gniazdko 230 V.

DANE TECHNICZNE
Rok produkcji: 2009, norma emisji spalin: EURO 4, rozkład foteli: 51+1+1, długość: 12 m, wysokość: 3,95 m.

DODATKOWE INFO
Dzięki potężnemu czołowemu przeszkleniu pasażerowie mogą w czasie podróży podziwiać drogę, a w szczególności czerpać satysfakcję z widoków przy przejazdach np. alpejskimi drogami (Austria, Niemcy, Francja, Włochy, Szwajcaria). 2-osiowy autokar Scania Irizar to 3 w 1: komfort, bezpieczeństwo, a także zwinność i takie gabaryty, które pozwalają na bezproblemowe poruszanie się po centrach europejskich miast. Moc silnika: 420 KM.


MERCEDES-BENZ SPRINTER 516 / EURO 5 / 22 OSOBOWY

WYPOSAŻENIE
Klimatyzacja, nagłośnienie wielostrefowe, TV, DVD, Wi-Fi LTE, mikrofon, wielopunktowe pasy bezpieczeństwa, regulowane podłokietniki, oświetlenie sufitowe, oświetlenie podłogowe, oświetlenie stopni przy wejściu z przodu, indywidualne sufitowe luki bagażowe, wbudowana nawigacja GPS, hak holowniczy.

DANE TECHNICZNE
Rok produkcji: 2011, norma emisji spalin: EURO 5, rozkład foteli: 21+1+1, długość: 7 m, wysokość: 2,90 m.

DODATKOWE INFO
Sprinter to jeden z autobusów koncernu Mercedes-Benz. Dzięki długoletniej produkcji tego modelu oraz w związku z licznymi zmianami, Mercedes doszedł do perfekcji w produkcji autobusów 22-osobowych. Dzięki niewielkim gabarytom, nasz 22-osobowy autokar jest w stanie podjechać z pasażerami w najtrudniej dostępne miejsca. Nie straszne mu ciasne parkingi, czy też wąskie mosty. Zmieścimy się w każdym zakręcie. A i z parkingiem też nie będzie problemu, Sprinter wszędzie stanie. Moc silnika: 163 KM.MERCEDES-BENZ VITO TOURER / EURO 6 / 8 OSOBOWY

WYPOSAŻENIE
Klimatyzacja, nagłośnienie wielostrefowe, TV, DVD, Wi-Fi LTE, wielopunktowe pasy bezpieczeństwa, regulowane podłokietniki, odchylane fotele, oświetlenie sufitowe, oświetlenie podłogowe, oświetlenie stopni przy wejściu z przodu i z tyłu, pojemny bagażnik (wersja Extra Long), wbudowana nawigacja GPS, hak holowniczy.

DANE TECHNICZNE
Rok produkcji: 2015, norma emisji spalin: EURO 6, rozkład foteli: 8+1, długość: 5,37 m, wysokość: 1,95 m.

DODATKOWE INFO
Mercedes-Benz Vito to kompaktowy, ale zarazem bardzo pojemny, aż 8 osobowy, samochód na szybkie transfery lotniskowe, na przewóz gości weselnych, czy też do obsługi konferencji. Jego niebanalny wygląd nadwozia sprawia, iż pojazd jest szczególnie zauważalny, a przy tym wysoce reprezentacyjny. Idealnie nadaje się do obsługi transferów biznesowych, lotniskowych czy lokalnych wycieczek. Dzięki nietypowej wersji Extra Long nasz mini-bus posiada bardzo pojemny bagażnik, który bez problemu pomieści 8 dużych walizek podróżnych i jeszcze dodatkowy bagaż. Stosunkowo nieduże wymiary pojazdu sprawiają, że jesteśmy w stanie dostarczyć Państwa do samego celu bez zbędnych ograniczeń. Niestraszne nam ograniczenia tonażowe, czy wysokościowe – transfery dosłownie w systemie door-to-door. Dzięki relingom dachowym istnieje możliwość na życzenie klienta montażu box’a dachowego, dzięki czemu zabieramy sprzęt narciarski. Nasz pojazd to już 3-cia generacja popularnego modelu Vito. Mini-bus posiada 2 pary drzwi dla pasażerów: przednie prawe drzwi, przez które może wsiąść dwóch pasażerów oraz boczne prawe rozsuwane drzwi dla pozostałych sześciu pasażerów. Samochód posiada hak holowniczy, dzięki czemu istnieje możliwość podpięcia przyczepy ładunkowej. Moc silnika: 115 KM.

ComfortClass_Mini_Bus_Rental