Close
Mini coach coach and bus rental
WYCIECZKI

Oferujemy swoim klientom kompleksowy przewóz do najpopularniejszych destynacji turystycznych w Polsce. Perły polskiej historii i kultury takie jak Kraków miejsca kultu jak Częstochowa są w zasięgu Państwa ręki. Już jutro razem z nami możecie państwo odwiedzić Wieliczkę z jej kilkusetletnią kopalnią soli lub Zakopane oferujące niezapomniane górskie wycieczki i zapierające dech w piersiach widoki. Nasza flota i kierowcy dobrze znają proponowane lokalizacje i bezpiecznie dowiozą Państwa do celu. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi propozycjami i zachęcamy do kontaktu.
Masz swój oryginalny pomysł na niestandardową wycieczkę lub przejazd ? Przygotujemy dla Ciebie wycenę.

Kopalnia soli w Wieliczce


Kopalnia Soli „Wieliczka” to jeden z najcenniejszych i najpopularniejszych zabytków w Polsce.
Działająca nieprzerwanie od 700 lat atrakcja co roku odwiedzana jest przez ponad milion turystów z całego świata i stanowi obowiązkową pozycję dla turystów z pobliskiego Krakowa. To zabytek klasy światowej, wpisany jako jeden z pierwszych dwunastu obiektów na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO.

CZYTAJ WIĘCEJ

Auschwitz-Birkenau miejsce pamięci i muzeum


Auschwitz to miejsce szczególne. Symbol terroru, ludobójstwa i bestialstwa XX w. Ten największy obóz zagłady w dziejach ludzkości został utworzony w połowie 1940 r. Po zakończeniu wojny tereny obozu przekształcono w muzeum i miejsce pamięci oraz uznano za Pomnik Męczeństwa Narodu Polskiego i Innych Narodów. W 1979 r. miejsce wpisano na Listę UNESCO, by przestrzegał przed fanatyzmem, skrajnym nacjonalizmem i rasizmem, a pamięć o zbrodniczych działaniach nazistowskich Niemiec nigdy się nie zatarła.

CZYTAJ WIĘCEJ

Częstochowa – Jasna Góra miejsce kultu i pielgrzymek


Jasna Góra to sanktuarium i zarazem zespół klasztorny zakonu paulinów w Częstochowie, położony na wzgórzu Jasna Góra. To jedno z najważniejszych miejsc kultu maryjnego w Polsce. Od setek lat centrum pielgrzymowania katolików. Na Jasnej Górze znajduje się obraz Matki Bożej Częstochowskiej, oraz pokaźny zbiór dzieł sztuki sakralnej w większości stanowiące dary od wiernych.

CZYTAJ WIĘCEJ

C
o
n
t
a
c
t

24/7 SERVICE

Find out more:

+48 501 767 620

+48 500 824 174

Write Us:

info@comfortclass.pl

transport@comfortclass.pl