Close
Mini coach coach and bus rental
FAQ


Jaki jest standard państwa autokarów?

W naszej flocie oferujemy autobusy marki Scania oraz Mercedes-Benz.
Wszystkie autokary posiadają klimatyzację oraz trzypunktowe pasy bezpieczeństwa.
Na pokładzie znajdziecie Państwo toaletę, telewizor, odtwarzać DVD, wifi, oraz barek z gorącymi i zimnymi napojami.


Czy realizujecie Państwo wszystkie przejazdy?

Tak. Dopasujemy naszą ofertę do każdego klienta. Plan przejazdu naszymi autobusami ustalamy wraz z klientem uwzględniając jego wszystkie oczekiwania. Nasze luksusowe autokary dowiozą Państwa we wszystkie zakątki Europy.


Jak sprawdzić cenę przejazdu?

Skorzystaj z wiedzy naszych doświadczonych dyspozytorów. Prześlij zapytanie za pośrednictwem naszego formularza lub skontaktuj się mailowo. Zaproponujemy Ci rozliczenie w formie ryczałtu lub za zrealizowany kilometr. Postaramy się zaproponować najkorzystniejszą trasę.


Organizuję weselę i wieczór panieński czy mogę również skorzystać z Państwa floty?

Tak. Nasza ofertą skierowana jest również do narzeczonych którzy planują ślub i mają zamiar komfortowo przewieźć swoich gości. Zapewnimy Państwu transport osób z kościoła do domu weselnego, restauracji lub hotelu. Oferujemy również usługę rozwozu nocnego.


Czy dzieci poniżej 12 roku życia mogą podróżować Państwa flotą?

Zgodnie z Ustawą Prawo o ruchu drogowym, która weszła w życie w dniu 15.05.2015r., w autokarach nie ma obowiązku przewożenia dzieci w fotelikach ochronnych. Jako przewoźnik oferujemy możliwość zamocowania fotelików. Nasze autobusy posiadają trzypunktowe pasy bezpieczeństwa.


Jaki jest limit bagażu?

Limit bagażu jest ustalany wraz z dyspozytorem podczas rezerwacji kursu. Wartość ta jest zależna od wybranego pojazdu i liczby podróżujących. W naszej ofercie posiadamy autobusy wysokopokładowe oraz przyczepki jednoosiowe i dwuosiowe. Jesteśmy wstanie przewieźć również bagaże niestandardowe gabarytowo.


Czy firma ComfortClass pracuje również w nocy?

Tak. Jesteśmy do dyspozycji klientów przez cały dzień i noc. Dostosowujemy swoje przejazdy autokarowe do życzenia i potrzeb klienta. Wynajem busa, autokaru w naszej firmie ma swoje dodatkowe korzyści. Jesteśmy w stanie podstawić autobus w dowolne miejsce niezwłocznie po otrzymanym zgłoszeniu. Nasza infolinia i dyspozytorzy organizujący prywatny transport i przewóz osób są do dyspozycji klienta przez 24 godziny na dobę. Stanowimy również duże wsparcie dla biur podróży oraz hoteli. Nasza flota i kierowcy są dostępni również w niedziele i święta.


Planuję długą trasę. Nie lubię przerw i chcę dojechać do celu jak najszybciej. Czy firma Comfortclass zapewni mi szybki dojazd na miejsce ?

Tak. Posiadamy szeroką kadrę kierowców. Przy realizacji przejazdów wykorzystujemy załogi dwuosobowe lub trzyosobowe. Jesteśmy w stanie tak zaplanować przejazd by był on zrealizowany szybko i bez zbędnych przerw wynikających z czasu jazdy i pracy kierowcy.


Mam indywidualne potrzeby. Chcę zorganizować wycieczkę objazdową dla grupy przyjaciół. Planujemy liczne postoje i przejazd w kilkanaście miejsc. Czy zorganizujecie dla mnie transport ?

Tak. Nasze indywidualne podejście do klienta pozwala na organizowanie prywatnego transportu i przewozu osób 'szytych na miarę'. Nie mamy sztywnych rozkładów jazdy, nie odjeżdżamy z przystanku jak autobus kursujący na regularnych liniach. Nie zamkniemy przed tobą bramki tak jak wtedy gdy spóźnisz się na lotnisko. Z nami możesz cieszyć się przejazdem dostosowanym tylko dla twoich potrzeb. Przed rozpoczęciem każdego przejazdu autokarem planujemy w porozumieniu z klientem postoje oraz plan trasy. Ustalamy również wybrany autobus oraz przybliżone godziny odjazdu.


Interesuje mnie stała współpraca. Czy mogę liczyć na rabaty i zniżki ?

Tak. Nasi stali klienci są dla nas szczególnie ważni. Oferujemy dla nich nie tylko lepsze ceny przy organizacji przewozu osób ale i dodatkowe korzyści tj. odroczony termin zapłaty czy darmowy koszt podstawienia autokaru z dalszych lokalizacjach. Zachęcamy do kontaktu i rozmowy z naszymi dyspozytorami. Stali klienci mogą liczyć na naszą elastyczność cenową.


Mam grupę 30 osób. Nie zapełnię całego autokaru. Czy mogę zarezerwować autobus ?

Tak. Jesteśmy elastyczni cenowo. Dostosowujemy swoją ofertę do potrzeb każdego klienta i staramy się tak ją dopasować by była korzystna dla obu stron. Dyspozytorzy i specjaliści pomogą Państwu wynająć odpowiedni autokar i bus w rozsądnej cenie, zaoferują również w dodatkowe rabaty.


C
o
n
t
a
c
t

24/7 SERVICE

Find out more:

+48 501 767 620

+48 500 824 174

Write Us:

info@comfortclass.pl

transport@comfortclass.pl